POKALGLAS, silverlock, Böhmen, 1800-tal.

151945. POKALGLAS, silverlock, Böhmen, 1800-tal.

Delvis förgylld dekor.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Delvis förgylld dekor.

Bruksslitage.

Antal besök: 886