SKULPTUR, brons, efter Rodins "Tänkaren - Le Penseur", 1900-talets andra hälft.

151944. SKULPTUR, brons, efter Rodins "Tänkaren - Le Penseur", 1900-talets andra hälft.

Total höjd ca 19 cm.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Total höjd ca 19 cm.

Smärre slitage.

Antal besök: 2 335