STOLAR, 3 st, Carl Larsson stil, samt, BUTLERS TRAY.

151859. STOLAR, 3 st, Carl Larsson stil, samt, BUTLERS TRAY.

Bord med mässingsbeslag, längd med klaffar ca 120 cm.

Repor/slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Repor/slitage.

Antal besök: 701