PARTI DIVERSE, bland annat käppar, fotoalbum, lackaskar och tennfat. 18/1900-tal.

15179. PARTI DIVERSE, bland annat käppar, fotoalbum, lackaskar och tennfat. 18/1900-tal.

Bestående av bland annat:
2 käppar varav en med grepp i silver stmpl GAB.
Fotoalbum med ateljefotografier.
Skrin och askar varav några lackarbeten.

Slitage. Skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bestående av bland annat:

Slitage. Skador.

Antal besök: 621