Garpenhus Auktioner
Konst
Måleri
ERWIN ANDERSSON. Akryl på duk, "Ting på nött bord" osignerad.
151769. ERWIN ANDERSSON. Akryl på duk, "Ting på nött bord" osignerad.
26x34 cm.
Visst slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
26x34 cm.
Visst slitage.
Garpenhus Auktioner
4 270