STOLAR, 8 stycken, "Äpplet, ek, jugend, tidigt 1900-tal.

151759. STOLAR, 8 stycken, "Äpplet, ek, jugend, tidigt 1900-tal.

linneklädda, 2 stolar något högre rygg.

bruksslitage samt små fläckar förekommer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 205