MALTE STERNER. Etsning.

MALTE STERNER. Etsning.
1517449. MALTE STERNER. Etsning.

Hund. Signerad samt numrerad 73/100 ex. 17x13 cm.

Mindre ytslitage. Oramad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre ytslitage. Oramad.

Antal besök: 1 006