TV BÄNK, engelsk stil, mörk mahogny, 1900-tal.

151656. TV BÄNK, engelsk stil, mörk mahogny, 1900-tal.

Längd 73,5 cm, bredd 43 cm, höjd 42
Observera att det inte finns några lådor, det är en lucka med utseende av lådor.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 2 702