VINDFLÖJEL, katt, smide, 1900-tal.

1516376. VINDFLÖJEL, katt, smide, 1900-tal.

Tvådelad, totalhöjd 111 cm.

Bruksskick, slitage och fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Tvådelad, totalhöjd 111 cm.

Antal besök: 1 851