GÅRDSPUMP, gjutjärn, märkt And. Mattson Mora.

151548. GÅRDSPUMP, gjutjärn, märkt And. Mattson Mora.

Höjd ca 120 cm.

Slitage, skador, lagningar, retuscheringar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 120 cm.

Antal besök: 6 511