ALLMOGE, 3 del, klappträ 1766, pipstånka samt sked.

151547. ALLMOGE, 3 del, klappträ 1766, pipstånka samt sked.

Längd på klappträ 75 cm, längd på stånka 35 cm.
stånka med originalmålning.

Senare pip på stånka/slitage/skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

stånka med originalmålning.

Antal besök: 925