RADIOAPPARAT, Stern och Stern, Stockholm, 1920-tal.

151522. RADIOAPPARAT, Stern och Stern, Stockholm, 1920-tal.

Längd och bredd 34 cm, höjd 28 cm.

Bruksslitage, ej genomgången.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, ej genomgången.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 1 256