ERIK OLSON. Litografi, signerad, daterad 1974 och numrerad HC XV/XXX.

151479. ERIK OLSON. Litografi, signerad, daterad 1974 och numrerad HC XV/XXX.

Surrealistisk komposition. 55 x 45 cm.

Oramad. Liten fläck, nedre vänstra hörnet.

Erik Olson (1901–1986)

Gör en kostnadsfri värdering!

Erik Olson (1901–1986)

Antal besök: 903