HOWARD HODGKIN (F.1932). "Green Room" 1986. Etsning och akvatint med handkolorering.

151466. HOWARD HODGKIN (F.1932). "Green Room" 1986. Etsning och akvatint med handkolorering.

Signerad och numrerad HH 86 58/100. 50,5 x 61 cm.
Litteratur: Heenk 72.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Litteratur: Heenk 72.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 1 387