SAM FRANCIS (1923-1994). "Red again" 1972. Färgserigrafi.

151439. SAM FRANCIS (1923-1994). "Red again" 1972. Färgserigrafi.

Signerad och numrerad Sam Francis 32/100. 62 x 78 cm.
Litteratur: Lembark S9.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Litteratur: Lembark S9.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 1 890