NAPOLEONE MARTINUZZI. TILLSKRIVEN. kandelaber, glas, "Soffiato", Venini, Murano, Italien, 1920/30-tal.

151399. NAPOLEONE MARTINUZZI. TILLSKRIVEN. kandelaber, glas, "Soffiato", Venini, Murano, Italien, 1920/30-tal.

För 3 ljus, höjd ca 25 cm.

Spricka på ljusmanschett, nagg på arm.

Gör en kostnadsfri värdering!

För 3 ljus, höjd ca 25 cm.

Antal besök: 1 170