LEKSAKER, 6 delar, Elastolin och Lineol, 1900-talets första hälft.

151390. LEKSAKER, 6 delar, Elastolin och Lineol, 1900-talets första hälft.

Brevduve soldat(Lineol), 2 signalister, soldat på motorcykel, sjuksyster med hink, Soldater med skadad på bår, soldat med strålkastare.
Höjd ca 7-21 cm.

Slitage, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 7-21 cm.

Slitage, skador.

Antal besök: 1 055