BESTICK samt diverse bruksföremål, 1950/60-tal.

15134. BESTICK samt diverse bruksföremål, 1950/60-tal.

Bestående av bland annat:
Bestick med bland annat teakhandtag samt med svarta handtag märkta J.A. Henckels Inox.
Skålar och brickor i teak.
Hängare i porslin med dekor av stad.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bestående av bland annat:
Skålar och brickor i teak.

Slitage.

Antal besök: 1 186