CHIFFONJÉ, med delvis rotfanér, 1800-talets slut.

151285. CHIFFONJÉ, med delvis rotfanér, 1800-talets slut.

Längd 123, bredd 49, höjd 138 cm.

Slitage, sprickor, skador. Lös dekordel medföljer.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 647