K.G. HOLM. OLJA på pannå.

K.G. HOLM. OLJA på pannå.
151282. K.G. HOLM. OLJA på pannå.

Varbergs hamninlopp före .1907. Bredd 20. Höjd. 34 cm.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Åldersslitage.

Antal besök: 4 633