SAMOVAR koppar/mässing, empir 1800-tal.

151280. SAMOVAR koppar/mässing, empir 1800-tal.

Höjd 56 cm.

Ålders- och bruksslitage, lock med omfattande bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 56 cm.

Antal besök: 808