LÄDERBRYNE SAMT RAKKNIV, 1900-tal.

151263. LÄDERBRYNE SAMT RAKKNIV, 1900-tal.

Läderbryne, H. Eicker & Sonne, Solingen-Wald Längd 62 cm
Rakkniv, No 7, C.V Heljestrand, Eskilstuna, Längd 23,5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 3 074