DAMHATTAR, 22 st, 1900-tal.

DAMHATTAR, 22 st, 1900-tal.
151261. DAMHATTAR, 22 st, 1900-tal.

Olika modeller och färger.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Olika modeller och färger.

Bruksslitage.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 916