PLUNTA, Tenn, Carl Einar Borgström, Ystad Tenn.

151108. PLUNTA, Tenn, Carl Einar Borgström, Ystad Tenn.

Höjd 23 cm.

Slitage, repor. Gravyr.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 23 cm.

Slitage, repor. Gravyr.

Antal besök: 1 657