CARL SJUNESSON. Lantgård med kor. "Gåramålning. Olja på duk. Signerad C Sjunnesson och daterad MDCCCX1111.

151091. CARL SJUNESSON. Lantgård med kor. "Gåramålning. Olja på duk. Signerad C Sjunnesson och daterad MDCCCX1111.

50x74 cm
Oramad.

Gör en kostnadsfri värdering!

50x74 cm
Oramad.

Antal besök: 1 470