SMYCKEN med mera, silver, 10 delar, bland annat fickur och ringar.
15104. SMYCKEN med mera, silver, 10 delar, bland annat fickur och ringar.
Fickur, tot höjd ca 5 cm.
1 par manschettknappar med gravyr EJ.
3 ringar.
Slipsklämma.
Halskedja med hänge i form av hammare.
Brosch i form av löv.
Nål/Brosch i form av krans.
Halskedja.
Trasig halskedja medföljer.
Slitage, mindre skador.
Fickur, tot höjd ca 5 cm.
3 ringar.
Slipsklämma.
Brosch i form av löv.
Nål/Brosch i form av krans.
Halskedja.
Trasig halskedja medföljer.
Slitage, mindre skador.