ERNA ROSENSTEIN. Tuschteckning.

1509283. ERNA ROSENSTEIN. Tuschteckning.

Surrealistisk komposition. Signerad samt daterad 1965
17x26 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

17x26 cm.

Antal besök: 1 281