KERAMIK SAMT GLASFÖREMÅL, Sverige, 1950/60-tal.

150925. KERAMIK SAMT GLASFÖREMÅL, Sverige, 1950/60-tal.

Bland annat Gefyr, Fuga och gul flint.
18 del.

Repor, smärre nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

18 del.

Repor, smärre nagg.

Antal besök: 624