REGENTSLÄNGD, 28 st, 1800/1900-tal.

15087. REGENTSLÄNGD, 28 st, 1800/1900-tal.

36 x 31 inklusive ram.

Skador, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

36 x 31 inklusive ram.

Skador, fläckar.

Antal besök: 800