PARTI ÄLDRE LEKSAKER bland annat STEIFF, ROSEBUD, SCHUCO.

15081. PARTI ÄLDRE LEKSAKER bland annat STEIFF, ROSEBUD, SCHUCO.

Cirka 10 stycken.

Skador, slitage, delar saknas, urverk går ej.

Gör en kostnadsfri värdering!

Cirka 10 stycken.

Antal besök: 1 090