BORDSLAMPA, porslin, Troligen Italien, sent 19/2000-tal.

150774. BORDSLAMPA, porslin, Troligen Italien, sent 19/2000-tal.

Höjd, 54 cm. I form av kakaduor.

Ljushållare något sned. Bruksslitage. Ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 086