MATSALSMÖBEL, 1900-talets mitt/andra hälft.

150741. MATSALSMÖBEL, 1900-talets mitt/andra hälft.

Bordet i teak med svärtade ben, längd 125, bredd 85, höjd 73 cm, 2 skivor 35 cm vadera.
4 stolar i bok med svärtade detaljer.

Slitage, betydande fläckar, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 661