SAMEKNIV, signerad "JM" J Marttiini.

150623. SAMEKNIV, signerad "JM" J Marttiini.

Kniv med skaft av masurbjörk och slida i präglat skinn, med tofsdekor, monogramsignerad JM. Text på bladet. Längd 37 cm.

Bruksslitage, slidan med skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 715