SAMEKNIV, benarbete, signerad ER.

150576. SAMEKNIV, benarbete, signerad ER.

Längd ca 20 cm.
Slida, läder och ben.

Bruksslitage. Låssat i skarv.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 20 cm.
Slida, läder och ben.

Bruksslitage. Låssat i skarv.

Antal besök: 1 650