GIDEON ERIKSSON. Vinterlandskap. Olja på pannå. Signerad och daterad 1989.

150561. GIDEON ERIKSSON. Vinterlandskap. Olja på pannå. Signerad och daterad 1989.

21 x 28 cm.

Gideon Eriksson (1915–1996)

Gör en kostnadsfri värdering!

21 x 28 cm.

Gideon Eriksson (1915–1996)

Antal besök: 928