Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Auktionshuset Kolonn
Konst
Måleri
ARNE SCHEDING. Båt på strand, olja på duk, signerad.
15056. ARNE SCHEDING. Båt på strand, olja på duk, signerad.
38 x 41 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
38 x 41 cm.
Auktionshuset Kolonn
2 560