FÅTÖLJ MED FOTPALL "GE 290", Hans J Wegner, Getama, Gedsted, Danmark, ritad kring 1959.

150528. FÅTÖLJ MED FOTPALL "GE 290", Hans J Wegner, Getama, Gedsted, Danmark, ritad kring 1959.

Brännstämplad. Ek. Modell GE 290A, GE 290S. Stoppade och klädda plymåer. Brun ullklädsel.

Smutsad. Slitage. Dynor med omklädnadsbehov.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 3 363