MODELLBILAR cirka 20 stycken. CORGI, MATCHBOX, DINKY, INTERCARS med flera.

150461. MODELLBILAR cirka 20 stycken. CORGI, MATCHBOX, DINKY, INTERCARS med flera.

Mest skala 1:43.

Skador och slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mest skala 1:43.

Skador och slitage.

Antal besök: 805