FÅTÖLJER, 1 par, i form av elefanter, Taiwan, 1900-talets slut.

15038. FÅTÖLJER, 1 par, i form av elefanter, Taiwan, 1900-talets slut.

Troligen i rosenträ. Dynor medföljer Höjd ca 106 cm.

Slitage och sprickor. Lagning. Saknar betar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 575