NILS E ENGQUIST. "Räv i fasanhörna", olja på duk, signerad N. Engquist.

150364. NILS E ENGQUIST. "Räv i fasanhörna", olja på duk, signerad N. Engquist.

47 x 57 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

47 x 57 cm.

Antal besök: 1 021