Duvhök, olja på duk, signerad Rune T Johansson -92.

150360. Duvhök, olja på duk, signerad Rune T Johansson -92.

92 x 73 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

92 x 73 cm.

Antal besök: 2 256