Helsingborgs Auktionskammare
Konst
Måleri
Duvhök, olja på duk, signerad Rune T Johansson -92.
150360. Duvhök, olja på duk, signerad Rune T Johansson -92.
92 x 73 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
92 x 73 cm.
Helsingborgs Auktionskammare
2 256