Bland annat ur serierna Primula, Eden, Star, Tina, Rödvinge(Rådabruk), Koster, Frisco och Picknick. Finns även en sign Marianne Westman blåvit
Längd ca 18,5 cm.
Bruksslitage/Slitage. Någon med krackelyrer.
Längd ca 18,5 cm.