RESEKISTA, bär datering 1490.

150272. RESEKISTA, bär datering 1490.

Höjd ca. 38 cm. Diameter ca. 44 cm.

Renoverat och kompletterat. Senare underrede. Skador och slitage. Låst.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nycklar saknas.

Antal besök: 692