Auktionen är avslutad, men vi har andra intressanta föremål att bjuda på:

15024. BARSKÅP, 1940-tal.

Nyckel finns, längd 82, bredd 42, höjd 114 cm.

Slitage.

864 besök

Högsta bud: 2 405 SEK Utropspris: 1 500 SEK

Slutar om: Sålt 30 mar 2012 kl. 19:10 CEST

Budhistorik

BudgivareTidBud
1 A30 mar 2012 kl. 19:072 405 SEK
3 30 mar 2012 kl. 19:072 205 SEK
1 30 mar 2012 kl. 19:062 005 SEK
3 30 mar 2012 kl. 19:051 905 SEK
1 A30 mar 2012 kl. 19:031 805 SEK
Visa alla 17 bud
BudgivareTidBud
3 30 mar 2012 kl. 19:031 705 SEK
1 30 mar 2012 kl. 19:011 605 SEK
3 30 mar 2012 kl. 19:001 505 SEK
1 30 mar 2012 kl. 18:591 405 SEK
3 30 mar 2012 kl. 18:591 305 SEK
1 A30 mar 2012 kl. 18:581 205 SEK
3 30 mar 2012 kl. 18:581 205 SEK
1 29 mar 2012 kl. 12:251 105 SEK
2 28 mar 2012 kl. 19:051 005 SEK
1 A28 mar 2012 kl. 19:04905 SEK
2 28 mar 2012 kl. 19:04900 SEK
1 17 mar 2012 kl. 08:50800 SEK
Bevakningspriset800 SEK uppnåddes.
Ort
Stockholm, Sverige
Kolonn
Placering
GY2
Föremålsnr
15024

Transportpriser

Hämta på plats
0 SEK

Till utlämningsställe:

Sverige/Danmark/Finland
600 SEK
Tyskland
600 SEK

Vi har följande utlämningsställen:

Danmark
Köpenhamn
Finland
Helsingfors
Sverige
Falköping, Gävle, Kalmar, Linköping, Luleå, Malmö, Mölnlycke, Nyköping, Oskarshamn, Sundsvall, Umeå, Ängelholm, Örebro
Tyskland
Berlin, Hamburg, Köln, München

Läs mer om transport.

Om auktionshuset

Namn
Auktionshuset Kolonn AB
Org.nr
556701-9129
Telefon
08-29 33 34
Email
info@kolonn.se
Hemsida
kolonn.se
Adress

Tulegatan 15
172 78 Sundbyberg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.