Auktionen är avslutad, men vi har andra intressanta föremål att bjuda på:

15024. BARSKÅP, 1940-tal.

Nyckel finns, längd 82, bredd 42, höjd 114 cm.

Slitage.

Högsta bud: 2 405 SEK Utropspris: 1 500 SEK

Slutar om: Sålt 30 mar 2012 kl. 19:10

Budhistorik

BudgivareTidBud
1 A30 mar 2012 kl. 19:072 405 SEK
3 30 mar 2012 kl. 19:072 205 SEK
1 30 mar 2012 kl. 19:062 005 SEK
3 30 mar 2012 kl. 19:051 905 SEK
1 A30 mar 2012 kl. 19:031 805 SEK
Visa alla 17 bud
BudgivareTidBud
3 30 mar 2012 kl. 19:031 705 SEK
1 30 mar 2012 kl. 19:011 605 SEK
3 30 mar 2012 kl. 19:001 505 SEK
1 30 mar 2012 kl. 18:591 405 SEK
3 30 mar 2012 kl. 18:591 305 SEK
1 A30 mar 2012 kl. 18:581 205 SEK
3 30 mar 2012 kl. 18:581 205 SEK
1 29 mar 2012 kl. 12:251 105 SEK
2 28 mar 2012 kl. 19:051 005 SEK
1 A28 mar 2012 kl. 19:04905 SEK
2 28 mar 2012 kl. 19:04900 SEK
1 17 mar 2012 kl. 08:50800 SEK
Bevakningspriset800 SEK uppnåddes.
Föremålsnr
15024
Ort
Stockholm, Sverige
Kolonn
Placering
GY2

Se auktionshusets webbplats.

Transportpriser

Hämta på plats
0 SEK
Till utlämningsställe
600 SEK

Vi har följande utlämningsställen:

Danmark
Köpenhamn
Finland
Helsingfors
Sverige
Tyskland
Berlin, Köln

Läs mer om transport till våra utlämningsställen.

Läs mer om transporter till övriga platser.