VAS, glas Orrefors.

1502279. VAS, glas Orrefors.

Höjd 20,5 cm. Signerad PU 3611.

Ytrepor och slitage förekommer.

Gör en kostnadsfri värdering!
1502279. VAS, glas Orrefors.

Antal besök: 601