PAPPERSKORG, Vipp, Danmark, 1900/2000 tal.

150206. PAPPERSKORG, Vipp, Danmark, 1900/2000 tal.

Så kallad pedalhink.
Höjd ca 52 cm.

Bruksslitage/repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Så kallad pedalhink.
Höjd ca 52 cm.

Bruksslitage/repor.

Antal besök: 1 260