SKÅLAR, 4 st + 1 st, LOCKASK samt RÖKELSEKAR, Kina, 1900-tal.

150114. SKÅLAR, 4 st + 1 st, LOCKASK samt RÖKELSEKAR, Kina, 1900-tal.

4 skålar, lockas, skål samt rökelsekar.

Nagg samt slitage och glasyrdefekter.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 452