CARTIER. damarmbandsur, förgyllt silver, Tank Quartz, 1970-tal.

150088. CARTIER. damarmbandsur, förgyllt silver, Tank Quartz, 1970-tal.

Nr 3 66001
5 1454.

Slitage, skador. Safiren saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nr 3 66001
5 1454.

Antal besök: 1 289