DAMHATTAR, 3 st, HATTHÅLLARE, 4 st, HANDVÄSKOR, 2 st, med mera. 1900-tal.

15006. DAMHATTAR, 3 st, HATTHÅLLARE, 4 st, HANDVÄSKOR, 2 st, med mera. 1900-tal.

Svarta damhattar, 3 hatthållare i trä, en i metall.
Två broderade aftonväskor,
2 hattaskar.
4 kokböcker "Prinsessornas Kokbok, Husmanskost och helgdagsmat", Åhlén & Åkerlund 1931/32.

Bruksslitage, böckerna ej genomgångna.

Gör en kostnadsfri värdering!

Två broderade aftonväskor,
2 hattaskar.

Antal besök: 3 000