LYKTA, nife SJ 1960-tal.
150067. LYKTA, nife SJ 1960-tal.
höjd 44 cm.
bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
höjd 44 cm.
bruksslitage.
Frufällans Auktionshus
1 108